STREFA PROJEKTANTA

Strefa Projektanta to miejsce w którym osoby zajmujące się aranżacją i kreowaniem wnętrz znajdą niezbędne narzędzia do tworzenia projektów najwyższej jakości, które z powodzeniem zadowolą najbardziej wymagających klientów.

W ramach współpracy zapewniamy Państwu katalogi oraz szkolenia z zakresu oferowanych przez nas produktów, technologii oraz sposobu montażu. Świadczymy również pomoc w doradztwie bezpośrednio podczas spotkania z Klientem w biurze projektowym.

Udostępniamy bibliotekę multimedialną w której można znaleźć wysokiej jakości zdjęcia przedstawiające nasze produkty oraz markę DEWRO.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Architektów, Projektantów oraz Dekoratorów wnętrz zainteresowanych fachowym i technicznym wsparciem w zakresie drzwi drewnianych wewnętrznych.

Oferujemy asortyment najwyższej jakości wraz z gwarancją profesjonalnego montażu najnowszych rozwiązań.Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Tel./fax: +48 32 209 90 66

Kom: +48 515 167 433

SALON FIRMOWY DEWRO

Al.Roździeńskiego 201 (CH ROŹDZIEŃ)

40-200 Katowice

E-mail: katowice@dewro.pl

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Newsletter

 
(C) 2019 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron