O Nas

Nasz salon to miejsce pełne inspiracji, dobrego gustu, nieprzeciętnych możliwości, gdzie jakość wyznacza harmonię wnętrzu. To przede wszystkim miejsce, w którym szanujemy Twój czas i proponujemy najlepsze rozwiązania z najlepszych dostępnych materiałów. Zapraszamy do naszego wyjątkowego miejsca.

Edyta i Piotr

 

 

Firma DEWRO to przedsiębiorstwo z rodzinnymi tradycjami. Od 30 lat tworzy drzwi z myślą o dostarczaniu produktu niemalże idealnego pod względem technicznym i jakościowym. Wizja miejsca pełnego ludzi z pasją do tworzenia nieoczywistych projektów, która przyświeca firmie od samego początku, w sposób naturalny odnajduje się w dzisiejszych realiach. Zakład produkcyjny mieszczący się w niewielkiej miejscowości Bestwinka, to miejsce gdzie pomimo nowoczesnych technologi człowiek jest gwarantem sukcesu. Wiedza i kilkudziesięcioletnie doświadczenie stolarzy pozwoliło postrzegać markę DEWRO jako partnera, który sprosta najbardziej wymagającym projektom zarówno w Państwa domach jak również hotelach i biurowcach stając tym samym liderem pod względem jakości i ilości zrealizowanych inwestycji.

 

 

Jakość materiałów

Wiedza o produkcji drzwi wewnętrznych to pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Doświadczenie w pracy z setkami materiałów wykończeniowych pozwoliło na skrupulatną ocenę jakości proponowanych surowców już na etapie ich zakupu. Wybierając opcję wykończenia drzwi masz pewność, że jakość stosowanych materiałów została przetestowana przez naszych fachowców pod względem wizualnym, parametrów technicznych oraz miejsca z którego pochodzą.

Technologia

Bez dobrej jakości materiałów nie da się wyprodukować dobrej jakości drzwi. Nie da się również wyprodukować drzwi bez wiedzy na temat użytych materiałów oraz ich wpływu na konstrukcję. Umiejętności i wiedzę w zakresie najważniejszym jakim jest konstrukcja drzwi drewnianych z powodzeniem stosujemy od wielu lat we wszystkich naszych modelach. Solidna konstrukcja z drewna litego oraz stosowane materiały wykończeniowe najwyższej jakości stanowią od zawszę wizytówkę naszej marki.

 

3 Lata Gwarancji

Tysiące zrealizowanych projektów tych mniej i bardziej wymagających pozwoliło wyznaczyć jeden równy, a zarazem wysoki poziom jakości naszych drzwi dla każdego przyjętego zlecenia. Z uwagi najwyższą jakość technologii produkcji i stosowanie najlepszych materiałów finalnie otrzymujemy produkt objęty bezpłatną 3 letnią gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje wszystkie modele drzwi z aktualnej oferty producenta.

drzwi zewnętrzne Katowice drzwi wewnętrzne Katowice

Diamenty Forebes

Prestiżowa gala dla przedsiębiorców. Firma DEWRO doceniona za przedsiębiorczość i innowacyjną technologię produkcyjną.

Tel./fax: +48 32 209 90 66

Kom: +48 515 167 433

SALON FIRMOWY DEWRO

Al.Roździeńskiego 201 (CH ROŹDZIEŃ)

40-200 Katowice

E-mail: katowice@dewro.pl

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Newsletter

 
(C) 2019 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron