Podłogi - Winylowe

LayRed®

Podłoga, której nic nie jest straszne.  LayRed® ma zaledwie  6 mm grubości, wliczając w to zintegrowany podkład. Można ją szybko i łatwo zainstalować na istniejącej nierównej posadzce, lub po jej usunięciu albo wyrównaniu. Elastyczna powierzchnia o wyraźnej fakturze sprawia, że różnica między podłogą LayRed a prawdziwym parkietem jest prawie niedostrzegalna.   

 

 

Mocny winyl ze zintegrowanym podkładem

LayRed to podłoga "sztywna", w przeciwieństwie do pozostałych "elastycznych" kolekcji Moduleo. Dzięki swoim 12 warstwom, LayRed nadaje się do każdego typu pomieszczeń: nowych i remontowanych, od przedpokoju po łazienkę.

Odporna na wgniecenia

Nasze zaawansowane technologicznie podłogi są odporne na wgniecenia. Ich warstwa wierzchnia jest tak zwarta, że obcasy lub nogi mebli nie pozostawiają na nich śladu. Gdy usunie się źródło nacisku, podłoga powraca do swojej pierwotnej formy dzięki efektowi pamięci kształtu.

Odporna na zarysowania i plamy

Dzięki warstwie użytkowej o grubości 0,4 mm i technologii indywidualnego tłoczenia metodą "embossed in register" LayRed to klasa sama w sobie. Poliuretanowa warstwa ochronna TwinGuard PU chroni przed zarysowaniem i przenikaniem brudu. To sprawia, że LayRed® na długo zachowuje swoją siłę i piękno nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wodoodporna, Łatwa pielęgnacja

Winyl odpycha wodę, a warstwa ochronna TwinGuard PU wzmacnia ten proces, przez co pielęgnacja LayRed jest super łatwa, a Ty możesz beztrosko użytkować podłogę przez całe jej życie. 

Tel./fax: +48 32 209 90 66

Kom: +48 515 167 433

SALON FIRMOWY DEWRO

Al.Roździeńskiego 201 (CH ROŹDZIEŃ)

40-200 Katowice

E-mail: katowice@dewro.pl

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Newsletter

 
(C) 2019 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron